Military

Number of items: 124

1966. Magasabb Egység Bajnokság (2xklf) bronzozott Al és Al díjplakett, hátoldalukon szabadfogás nehéz III / kötöttfogás közép II gravírozással (70mm) T:XF
34195.

1 800 HUF
4,74
5,14
~1970. BM Határőrség jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:AU
34196.

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:AU

3 600 HUF
9,47
10,29
34197.

3 600 HUF
9,47
10,29
~1970-1980. A Szocialista versenymozgalomban rendszeresített címek elnyerésének általános és kiképzési követelményei a Magyar Néphadseregben 10db kitüntető jelvény műbőr dísztokban, a jelvények részletes leírásával, közte Kiváló katona, Kiváló rajparancsnok stb. T:UNC,AU
34198.

~1970-1980. "A Szocialista versenymozgalomban rendszeresített címek elnyerésének általános és kiképzési követelményei a Magyar Néphadseregben" 10db kitüntető jelvény műbőr dísztokban, a jelvények részletes leírásával, közte "Kiváló katona", "Kiváló rajparancsnok" stb. T:UNC,AU

16 000 HUF
42,11
45,71
~1970-1980. A néppel tűzön vízen át MN a Magyar Néphadsereg egyoldalas, öntött bronz emlékplakettje (68mm) T:XF
34199.

1 600 HUF
4,21
4,57
~1970-1980. Kiváló Hallgató - 1. osztály rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvény (41x26mm) T:XF
34200.

~1970-1980. "Kiváló Hallgató - 1. osztály" rátétes, műgyantás bronz Magyar Néphadsereg sapkajelvény (41x26mm) T:XF

1 400 HUF
3,68
4,00
Bodó Sándor (1920-) 1979. Az Amerikai Függetlenségi Háború 200. évfordulójára - Charleston / Kováts Mihály aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem, a Kováts Mihály Egyesület által az Amerikai Egyesült Államokban kiadott sorozat darabja, peremén jelzett 44 sorszámmal, kapszulában (51mm) T:PP Hungary 1979. City of Charleston Bicentennial Medal of Freedom / Michael Kováts gold plated bronze commemorative medallion of the Col-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA, hallmarked on the edge, with 44 number on the edge, in capsule. Sign: Sándor Bodó (50mm) C:PP
34201.

7 000 HUF
18,42
20,00
~1980 Munkásőrség aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés , sérült dobozában (függesztő karika hiányzik)T.:XF (hátulján oxidáció)
34202.

~1980 "Munkásőrség" aranyozott bronz 25 éves jubileumi műgyantás kitüntetés , sérült dobozában (függesztő karika hiányzik)T.:XF (hátulján oxidáció)

2 000 HUF
5,26
5,71
1980. 35. Díszszemle - 1945-1980 a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye eredeti csomagolásban, hozzá tartozó kisméretű emléklappal (36x32mm) + 1985. 40. Díszszemle - 1945-1985 a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye, tű letört (36x32mm) T:UNC,XF
34203.

3 000 HUF
7,89
8,57
1983. Honvédelmi Játék 1982-83 - nekem szülőhazám műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
34204.

1983. "Honvédelmi Játék 1982-83 - nekem szülőhazám" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF

2 000 HUF
5,26
5,71
1984. V. Komárom megyei honvédelmi hét nagyméretű, egyoldalas, lakkozott öntött fém emlékplakett (121x160mm) T:XF patina
34205.

3 000 HUF
7,89
8,57
1985. Budapest Fővárosi Hadkiegészítő Parancsnokság 1955-1985 festett bronz jelvény T:1
34206.

1985. "Budapest Fővárosi Hadkiegészítő Parancsnokság 1955-1985" festett bronz jelvény T:1

1 800 HUF
4,74
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events