Military

Number of items: 124

1989. Védem Építem MN 3705. 1965-85 a 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság egyoldalas, aranyozott bronz emlékérme, tokban (60mm) T:AU
34207.

1 600 HUF
4,21
4,57
1991. A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje kisdíszítmény, polgári tagozat karikán jelzett, zománcozott Ag kitüntetés szalagsávval és rozettával,eredeti tokban T:UNC kis patina 1991. Small decoration of the Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanders Cross, Civil Grade enamelled Ag decoration with miniature ribbon and rosette in original box C:UNC small patina NMK 737.
34208.

120 000 HUF
315,79
342,86
1992. Szolgálati Jel (érdem után) III. osztálya tombak kitüntetés munkadarabja (~53mm) T:AU Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 3rd Grade tombac decoration, workpiece (~53mm) C:AU NMK 787.
34209.

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) III. osztálya" tombak kitüntetés munkadarabja (~53mm) T:AU Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 3rd Grade" tombac decoration, workpiece (~53mm) C:AU NMK 787.

3 000 HUF
7,89
8,57
1995. Magyar Honvédség - Főhírközpont Br lemezérem (61mm) faltalpon (99x99mm) T:AU
34210.

1 000 HUF
2,63
2,86
1997. Force Aerienne de Projection ezüstpatinázott bronz plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (92mm) T:AU,XF
34211.

4 000 HUF
10,53
11,43
~2000. 1956-os Emlékérem ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF NMK 749.
34212.

~2000. "1956-os Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF NMK 749.

4 000 HUF
10,53
11,43
2002. Szolgálati Érdemjel Arany Fokozat részben aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval T:AU Hungary 2002. Distinction for Service of Merit 1st Grade enamelled, partially gilt tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in original case C:AU NMK 788
34213.

2002. "Szolgálati Érdemjel Arany Fokozat" részben aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval T:AU Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit 1st Grade" enamelled, partially gilt tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in original case C:AU NMK 788

6 000 HUF
15,79
17,14
11
2005. HM Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnokság mázas, festett kerámia plakett (~130x128mm) T:AU
34214.

3 000 HUF
7,89
8,57
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-mas Emlékkereszt bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kis patina Hungary 1913. Commemorative Cross / 1912-1913 bronze decoration with original ribbon C:XF little patina NMK 275.
34215.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-mas Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kis patina Hungary 1913. "Commemorative Cross / 1912-1913" bronze decoration with original ribbon C:XF little patina NMK 275.

6 000 HUF
15,79
17,14
1923. III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kopott aranyozás 1923. Hungary Distinction for Long Service for the soldiers, 3rd class bronze decoration with original ribbon C:XF worn gild NMK 357.
34216.

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kopott aranyozás 1923. Hungary "Distinction for Long Service for the soldiers, 3rd class" bronze decoration with original ribbon C:XF worn gild NMK 357.

10 000 HUF
26,32
28,57
Várhelyi György (1942- ) 2014. ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy kétoldalas, öntött bronz plakett (74mm) T:AU
34217.

Várhelyi György (1942- ) 2014. "ETI 50. 1964-2014 / Tiszti eskünk 50 éves - Emlékezünk! - Badacsonylábdihegy" kétoldalas, öntött bronz plakett (74mm) T:AU

6 000 HUF
15,79
17,14
~2021. Magyar Honvédség Parancsnoka (HVKF) - Dr. Ruszin-Szendi Romulusz altábornagy aranyozott fém jelvény tű nélkül (2xklf, magyar és angol nyelvű gravírozással) T:XF kopott aranyozás
34218.

~2021. "Magyar Honvédség Parancsnoka (HVKF) - Dr. Ruszin-Szendi Romulusz altábornagy" aranyozott fém jelvény tű nélkül (2xklf, magyar és angol nyelvű gravírozással) T:XF kopott aranyozás

2 000 HUF
5,26
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events