Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 97

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1906. Magyar Evezős Egyletek Országos Szövetsége jelzett Ag sport emlékplakett, hátoldalon dátum gravírozással 1906 Június 10. (35,27g/0.800/33x66mm) T:AU,XF HP 829.var
32256.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1906. "Magyar Evezős Egyletek Országos Szövetsége" jelzett Ag sport emlékplakett, hátoldalon dátum gravírozással "1906 Június 10." (35,27g/0.800/33x66mm) T:AU,XF HP 829.var

30 000 HUF
78,95
85,71
Berán Lajos (1883-1943) 1922. Ferencvárosi Torna-Club 1899 kétoldalas bronz díjplakett, hátoldalán Pintér Gyulának a rekordernek gravírozással (60x39mm) T:XF  HP 1349.
32257.

Berán Lajos (1883-1943) 1922. "Ferencvárosi Torna-Club 1899" kétoldalas bronz díjplakett, hátoldalán "Pintér Gyulának a rekordernek" gravírozással (60x39mm) T:XF HP 1349.

4 000 HUF
10,53
11,43
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athlétikai Club 1875-1925 bronz emlékérem peremén LUDVIG B gyártói jelzéssel (60mm) T:AU HP 1413v
32258.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athlétikai Club 1875-1925" bronz emlékérem peremén "LUDVIG B" gyártói jelzéssel (60mm) T:AU HP 1413v

5 000 HUF
13,16
14,29
Berán Lajos (1882-1943) 1928. Ferencz Városi Torna Club kétoldalas jelzett bronzdíjérem füllel (40mm) T:VF
32259.

2 400 HUF
6,32
6,86
Berán Lajos (1882-1943) 1929. Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes egyoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán III. Országos Rendőrtiszti Kardcsapat Bajnokság 1926. MÁJ. 23-23. I. díj gravírozással (51mm) T:XF kopott ezüstözés
32260.

Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" egyoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "III. Országos Rendőrtiszti Kardcsapat Bajnokság 1926. MÁJ. 23-23. I. díj" gravírozással (51mm) T:XF kopott ezüstözés

4 000 HUF
10,53
11,43
Berán Lajos (1883-1943) 1930. Magyar Sí Szövetség sí díjplakett 1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ gravírozással (50x70mm) T:AU
32261.

3 600 HUF
9,47
10,29
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül (45mm) T:XF
32262.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Országos Testnevelési Tanács - III. Szakbizottság" bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül (45mm) T:XF

4 000 HUF
10,53
11,43
Berán Lajos (1883-1943) 1939. Magyar Sí Szövetség bronz díjplakett hátoldalán 1939. III. 18-19. gravírozással és Ludvig BP gyártói jelzéssel (60x70mm) T:XF karc, ü.
32263.

1 000 HUF
2,63
2,86
Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. Magyar Sí Szövetség (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken LUDVIG gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) Magyar Sí Klub Al sí díjplakett, hátoldalán Kékes Kupa 1942. XI gravírozással (57x70mm) T:XF
32264.

5 500 HUF
14,47
15,71
Berán Lajos (1883-1943) 1949. Ferencvárosi Torna Club 1899 kétoldalas bronz díjplakettje (38x61mm) márványtalapzatra rögzítve (70x130x14mm), rajta továbbá a Fradi (FTC) zománcozott címere (13mm) és gravírozott JUB. 100M NŐI GYORSÚSZÁS I. DIJ - 1949 bronz lapka (45x16mm) T:XF
32265.

Berán Lajos (1883-1943) 1949. "Ferencvárosi Torna Club 1899" kétoldalas bronz díjplakettje (38x61mm) márványtalapzatra rögzítve (70x130x14mm), rajta továbbá a Fradi (FTC) zománcozott címere (13mm) és gravírozott "JUB. 100M NŐI GYORSÚSZÁS I. DIJ - 1949" bronz lapka (45x16mm) T:XF

5 000 HUF
13,16
14,29
Berán Nándor (1889-1965) 1943. Országos Magyar Kajak Szövetség ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva 1943 BAJNOK K4 1000 és BUDAPEST DÖBRENTEI U 2 beütéssel T:XF
32266.

3 000 HUF
7,89
8,57
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete bronzozott emlékérem, hátoldalon A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949 gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
32267.

6 500 HUF
17,11
18,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events