Photo

Number of items: 617

cca 1910 Ügyfél a patikában, kartonra kasírozott fotó, 8,5×11 cm
15481.

3 000 HUF
7,89
8,57
cca 1865 Női portré, keményhátú fotó, 21×13 cm
15482.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1910-20 Tűzoltó portréja, tíz éves szolgálat utáni kitüntetéssel dekorált, kartonra kasírott fotó, jelzés nélkül, 25x15,5
15483.

4 000 HUF
10,53
11,43
cca 1920-30 össz, 7 db kórház v szanatórium fotó beazonosítandó helyszínnel, egy külső felvétel női vendégekkel és személyzettel, többi enteriőr, jelzés nélkül, részben kissé sérült, 12,5x17,5 cm körüli méretekben
15484.

4 000 HUF
10,53
11,43
Marilyn Monroe (korábban Norma Jeane) (1926-1962) amerikai színésznő, fotómodell, énekes, 3 db eltérő időben készült felvétel modern nagyítása, Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), jelzés nélkül, 21x15 cm és 15x10 cm
15485.

2 600 HUF
6,84
7,43
cca 1960-1970 Bálint (?) nevű zenész, zongorista aláírt fotója, 16x11 cm
15486.

1 200 HUF
3,16
3,43
1938 Előkelő asztaltársaság csoportképe, Beller Rezső (1877-1945?) fényképész pecséttel jelzett fotója, hátoldalán feliratozott (1938. május hó, Danuvia vacsora), feltehetően a budapesti Danuvia Gépgyár, 17x23 cm
15487.

1938 Előkelő asztaltársaság csoportképe, Beller Rezső (1877-1945?) fényképész pecséttel jelzett fotója, hátoldalán feliratozott (1938. május hó, "Danuvia" vacsora), feltehetően a budapesti Danuvia Gépgyár, 17x23 cm

1 600 HUF
4,21
4,57
cca 1940 Autók (Buick?) őzekkel, jelzés nélküli fotó, 17x23,5 cm
15488.

1 600 HUF
4,21
4,57
cca 1910 Család csoportképe több gyerekkel, Abbázia, E. Jelussich fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, a kép nyilvántartási száma 7644, 21,5x13 cm
15489.

1 600 HUF
4,21
4,57
cca 1930-1940 Gyári munkások csoportképe beazonosítandó helyszínen, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 12x17 cm
15490.

1 600 HUF
4,21
4,57
1899 Vadásztársaság csoportképe elejtett vadakkal, fotó, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott (Emlék 1899 vadásztársaság)kartonra kasírozva, kopott, 11x16 cm
15491.

1 600 HUF
4,21
4,57
cca 1900-1915 össz. 6 db keményhátú portré fotó, közte csecsemők (baba) és kisgyerekek, klf. budapesti (Rasem Victor, Salgó Sándor, Nagy és Tsa) és egyéb műtermekből, jelzés nélkül, részben kopott, 11x6,5 és 16x21 cm közötti méretekben
15492.

1 600 HUF
4,21
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 475

Viewing: 30 September - 3 October

Item pickup: from 7 October

Deadline for payment: 18 October

Pay-off: from 24 October

  Events