Printed Materials

Number of items: 425

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour LOrient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
17663.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
21,05
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
17664.

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
17665.

Available for bidding
5 000 HUF
13,16
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
1926-1941 4 db meghívó különféle katolikus szervezetektől
17666.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
17667.

Available for bidding
1 800 HUF
4,74
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
cca 1926-2006 Vallási emléklapok, régi és modern, össz. 16 db, változó állapotban
17668.

Available for bidding
1 800 HUF
4,74
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1926 The Studio - A Magazine of Fine and Applied Art, teljes évfolyam
17669.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
17670.

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
cca 1927-1939 Magyar Nők Lapja és Magyar Uriasszonyok Lapja össz. kb. 13 db, részben színes divatképekkel és számos reklámmal, részben sérült, hiányos és foltos
17671.

Available for bidding
2 600 HUF
6,84
7,43
Minimum bid:
2 800 HUF
1927-1937 A Magyar Szemle 7 db száma: I. köt. 4. sz., XXVII. köt. 2. sz., XXIX. köt. 1., 2., 3., 4. sz., XXX. köt. 1. sz. Szerk.: Szekfű Gyula. Bp., 1927-1937, Magyar Szemle Társaság. Számos érdekes történelmi, társadalomtudományi, helytörténeti témájú írással (Eckhart Ferenc: Ferenc József és a Kossuth-kultusz; Csekey István: A Harmadik Birodalom alkotmánya; Zathureczky Gyula: Magyarok megfélemlítése Erdélyben; stb.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
17672.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1927-1937 Régi meghívók, 3 db: Ráskai Lea Leányliceum műsoros est, Budapesti Kegyestanítórendi Gimnázium színielőadás, Szilágyi Erzsébet Leánygimnázium tornaünnepélyének meghívói.
17673.

Available for bidding
1 400 HUF
3,68
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1927 ,,Egyetemi Polgárok!, a BEAC vívószakosztályának felhívása dr. Gerentsér László vívómester által tartott vívásoktatási tanfolyamokról. Bp., Pallas-ny., kissé foltos, középen hajtott, a hátoldalon kézzel írt datálással és névbejegyzéssel, 20x16,5 cm
17674.

1927 ,,Egyetemi Polgárok!", a BEAC vívószakosztályának felhívása dr. Gerentsér László vívómester által tartott vívásoktatási tanfolyamokról. Bp., Pallas-ny., kissé foltos, középen hajtott, a hátoldalon kézzel írt datálással és névbejegyzéssel, 20x16,5 cm

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events