Printed Materials

Number of items: 425

1931 A Turul Szövetség 2 db meghívója
17699.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
1931 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma, világtérkép borítóval, lapszéli szakadásokkal, 126p
17700.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 200 HUF
1932 Miskolc, nyitható 3 részes kiadvány a miskolci Erzsébet Fürdőről, árjegyék, fürdési rend
17701.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 800 HUF
1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p.
17702.

Available for bidding
800 HUF
2,11
2,29
Minimum bid:
800 HUF
1932 Mai Lány c. lap A Katholikus Leányok Országos Szövetsége kiadása. 2 db szám április, május
17703.

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1933 Csanád-, Arad-, Torontál Vármegye Hivatalos Lapja teljes évfolyama (egybekötve): XXXI. évf. 1-79. sz., 1933. jan. 4. - dec. 30. Szerk.: Tarnay Ivor. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, deformált kötéstáblákkal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal. Az egyes számok címlapján és utolsó lapján Csanád vármegye Nagykopáncs község bélyegzőkkel.
17704.

1933 Csanád-, Arad-, Torontál Vármegye Hivatalos Lapja teljes évfolyama (egybekötve): XXXI. évf. 1-79. sz., 1933. jan. 4. - dec. 30. Szerk.: Tarnay Ivor. Korabeli félvászon-kötésben, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, deformált kötéstáblákkal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal. Az egyes számok címlapján és utolsó lapján "Csanád vármegye Nagykopáncs község" bélyegzőkkel.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
1933-1934 A Cosulich Line Oceania hajó étlapja olasz és német nyelven, a Cosulich Vulcania hajó utaslistája olasz nyelven, néhány egy társasághoz tartozó utas aláírásával a hátlapon
17705.

Available for bidding
8 000 HUF
21,05
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
17706.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
1934 Törekvés Báli Tudósító I. évf. 1. sz. (induló szám), Keszthely, 1934. dec. 20., szerk.: dr. Főszurkoló Ádám. Kézirat gyanánt. Keszthely, Mérei Ignác-ny., 8 p. Egy-két lap kissé foltos, egyébként jó állapotban. (Lehet, hogy több száma nem jelent meg. Ritka!)
17707.

1934 Törekvés Báli Tudósító I. évf. 1. sz. (induló szám), Keszthely, 1934. dec. 20., szerk.: "dr. Főszurkoló Ádám". "Kézirat gyanánt". Keszthely, Mérei Ignác-ny., 8 p. Egy-két lap kissé foltos, egyébként jó állapotban. (Lehet, hogy több száma nem jelent meg. Ritka!)

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 200 HUF
1935 A Magyar Uriasszonyok Gyermekeinek Ujságja 13 darab száma
17708.

Available for bidding
1 400 HUF
3,68
4,00
Minimum bid:
1 600 HUF
cca 1935 Errol Flynn színészről készült fiatalkori fotó utáni nyomat, ofszet, papír, Errol Flynn nyomtatott dedikációjával, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal, 25,5x20,5 cm
17709.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
17710.

Available for bidding
32 000 HUF
84,21
91,43
Minimum bid:
32 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events