Printed Materials

Number of items: 425

1949 Nehézipari Igazgatóság közlönye. Felelős szerkesztő: Dr. Herczeg István, 10p
17771.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm
17772.

Available for bidding
1 400 HUF
3,68
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
cca 1950 V. I. Lenin, mappa 10 db képpel (ebből 3 színes), kiadja: Művészeti Alkotások N.V. (A mappa egyik eredeti képe hiányzik, helyére egy Sztálin-portré került.) Kiadói papírmappában, 34x24 cm.
17773.

Available for bidding
1 200 HUF
3,16
3,43
Minimum bid:
1 400 HUF
17774.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
17775.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
cca 1955 A közlekedés rendje. 39 képes oldalon a közlekedési szabályokat és a közlekedéshez kapcsolódó helyzeteket bemutató füzet, a vezetői engedélyektől, az állati erővel vont járművek szabályaiig, stb, Kiadja a BM. Színúrfűzött, kissé kopott félvászon kötésben. Nagyon látványos képanyaggal 35x25 cm
17776.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
17777.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
1956 Nagymiskolci Munkástanács sztrájkbizottságának határozata röplap, kissé gyűrött 12x9 cm
17778.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 200 HUF
cca 1956 Vásárhely haza fias dolgozó népe! hn., én., Hazafias Népfront Csongrádmegyei Bizottsága, szakadt, 4 p.
17779.

Available for bidding
600 HUF
1,58
1,71
Minimum bid:
600 HUF
17780.

Available for bidding
20 000 HUF
52,63
57,14
Minimum bid:
20 000 HUF
1956.X.27-XI.8, össz kb. 13 db újság a forradalom idejéből, vegyes állapotban, részben sérült és hiányos
17781.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
1956 Vegyes 56-os újságtétel, 6 db: Népszava nov. 1., Szabad Nép okt. 18., 22., Szabad Ifjúság júl. 24., okt. 23., Mai nap dec. 16. (I. évf. 13. sz.)
17782.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events