Printed Materials

Number of items: 425

Kislemez, Vinyl EP gyűjtemény: Pink Floyd Wall, Pepita. Bob Dylan Changing of the guards, Fesztivál 81, Tessék választani 1975, Boney M Malaika, Pepita, BOney M - Daddy Cool. Pepita. T: VG kissé dohos tokokkal
17536.

Kislemez, Vinyl EP gyűjtemény: Pink Floyd Wall, Pepita. Bob Dylan Changing of the guards, Fesztivál 81', Tessék választani 1975, Boney M Malaika, Pepita, BOney M - Daddy Cool. Pepita. T: VG kissé dohos tokokkal

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
8,95
9,71
Minimum bid:
3 400 HUF
Máté Péter - Elmegyek, Vinyl, LP, Compilation, 1984 Magyarország (VG+, a tok enyhén kopottas)
17537.

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
Koncz Zsuzsa és az Illés zenekar: Szerelem. Qualiton, LP, sérült tokban
17538.

Available for bidding
700 HUF
1,84
2,00
Minimum bid:
700 HUF
Koncz Zsuzsa: Jelbeszéd. Baklelit, Pepita.
17539.

Available for bidding
700 HUF
1,84
2,00
Minimum bid:
700 HUF
Korál: Van Egy Őszinte Dal / Válaszra Várva. Vinyl 7, Pepita 1978.
17540.

Korál: Van Egy Őszinte Dal / Válaszra Várva. Vinyl 7", Pepita 1978.

Available for bidding
1 200 HUF
3,16
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
cca 1800 Budafoki szőlők nyilvántartó táblázata. Üres nyomtatvány
17560.

Available for bidding
800 HUF
2,11
2,29
Minimum bid:
800 HUF
1828 Allgemeine Zeitung. Mit allerhöchsten Privilegien. Nr. 360. Német nyelvű hírlap 1828. dec. 25-i (karácsonyi) száma, 2K szignettával, tetején vágásból eredő kisebb hiánnyal, 8 p.
17561.

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1832, Naptár, Esztergom, Josephum Beimel nyomdája, üvegezett keretben, 20x36 cm
17562.

Available for bidding
3 400 HUF
8,95
9,71
Minimum bid:
3 400 HUF
1833 Vereinigte Ofner u. Pester Zeitung Nr. 2., német nyelvű hírlap 1833. jan. 6-i száma, kisebb ázásnyomokkal, sérüléssel, 17-30 p.
17563.

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 200 HUF
1834 Regélő. 1834. jan. 19. 6. szám. Szerk.: Róthkrepf Gábor. Pest, Trattner-Károlyi-ny., a gerinc mentén az első és az utolsó lapnál szöveget nem érintő sérüléssel, folttal, 49-56 p.
17564.

1834 Regélő. 1834. jan. 19. 6. szám. Szerk.: Róthkrepf Gábor. Pest, Trattner-Károlyi-ny., a "gerinc mentén" az első és az utolsó lapnál szöveget nem érintő sérüléssel, folttal, 49-56 p.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1840 Athenaeum. Tudományok és szépművészetek tára. II. félév. 47. szám. 1840. dec. 10., Szerk.: Schedel [Toldy Ferenc], Vörösmarty [Mihály], társzerkesztő: Bajza [József]. Buda, Kir. M. Egyetem betűivel, 737/738-751/752 [kéthasábos számozás] p.
17565.

1840 Athenaeum. Tudományok' és szépművészetek' tára. II. félév. 47. szám. 1840. dec. 10., Szerk.: Schedel [Toldy Ferenc], Vörösmarty [Mihály], társzerkesztő: Bajza [József]. Buda, Kir. M. Egyetem betűivel, 737/738-751/752 [kéthasábos számozás] p.

Available for bidding
2 800 HUF
7,37
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
17566.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events