Books: Hunting

Number of items: 29

20282.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
21,05
22,86
Minimum bid:
8 500 HUF
Donászy Ferenc:  Őserdőkön, tengereken. Természeti képek és vadászkalandok mind az öt világrészből. 6 színnyomatú és 12 fekete képpel. Budapest, (1894). Légrády Testvérek (ny.) [8] + 315 + [1] p. + 18 t. (6 színes). Első kiadás. Donászy Ferenc (1864-1923) ifjúsági író, gyógyszerész. Ifjúsági ismeretterjesztő írása színes állattani leírás és novellagyűjtemény. A szerző nem rejtegeti külföldi forrásait, ám a külföldi forrásokat gyakran saját tapasztalataival egészíti ki. A kötetben olykor korjellemző politikai kommentárok is előbukkannak (Ne vándoroljatok ki!), melyeknek összekapcsolása a zoológiai anyaggal a szerző legsajátabb leleménye. Az első előzéken régi tulajdonosi bejegyzés. Vuray 172. Tordai 283. Aranyozott, festett kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblákon apró kopásokkal.
20283.

Available for bidding
6 000 HUF
15,79
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
Bársony István: Magyar természeti és vadászati képek. Illusztrálta Neogrády Antal. Bp., Athenauem. Egészvászon kötés, foltos lapok.
20284.

Available for bidding
6 000 HUF
15,79
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
Fekete István - Nagy Domokos Imre: Magasles. Bp., 1993, Officina Nova / Új Ember. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20285.

Available for bidding
4 800 HUF
12,63
13,71
Minimum bid:
5 000 HUF
1966 Magyar Vadász 1966-os, XIX. évfolyam 1., 8-12. számai, nem teljes. Izgalmas fekete-fehér képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, Nimród 1966 felirattal a borítón, és Nimród - A vadászok bibliája címkével.
20286.

1966 Magyar Vadász 1966-os, XIX. évfolyam 1., 8-12. számai, nem teljes. Izgalmas fekete-fehér képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, "Nimród 1966" felirattal a borítón, és "Nimród - A vadászok bibliája" címkével.

Available for bidding
5 000 HUF
13,16
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
1977 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének a lapja, 1977-es, 1-12. számai, teljes évfolyam. Izgalmas képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, Nimród 1977 felirattal a borítón, és Nimród - A vadászok bibliája címkével.
20287.

1977 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének a lapja, 1977-es, 1-12. számai, teljes évfolyam. Izgalmas képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, "Nimród 1977" felirattal a borítón, és "Nimród - A vadászok bibliája" címkével.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
1978 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének a lapja, 1978-as, 1-3,6-12. számai, nem teljes évfolyam. Izgalmas képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, Nimród 1978 felirattal a borítón, és Nimród - A vadászok bibliája címkével.
20288.

1978 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének a lapja, 1978-as, 1-3,6-12. számai, nem teljes évfolyam. Izgalmas képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, "Nimród 1978" felirattal a borítón, és "Nimród - A vadászok bibliája" címkével.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
1979 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének a lapja, 1979-es, 1-10,12. számai, nem teljes évfolyam. Izgalmas képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, Nimród 1979 felirattal a borítón, és Nimród - A vadászok bibliája címkével.
20289.

1979 Nimród. A Magyar Vadászok Országos Szövetségének a lapja, 1979-es, 1-10,12. számai, nem teljes évfolyam. Izgalmas képanyaggal. Igényes egyedi átkötött egészvászon-kötésben, "Nimród 1979" felirattal a borítón, és "Nimród - A vadászok bibliája" címkével.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte: - -. Ez a könyv az Országos Természettudományi Múzeum és Egyetemi Nyomda közös kiadványa. Bp., 1947., Magyar Könyvbarátok. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, foltos lapokkal.
20290.

Available for bidding
1 800 HUF
4,74
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótóól Nagymarosig. Első kiadás! 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20291.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 800 HUF
Csathó Kálmán: Vadászzsákmány - Ha a vadász ír, az író meg vadászik. Bp., Új Idők. Restaurált félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20292.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
Lányi György: Magyarország halainak szervezete és rendszertana. Bp., 1951, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval.
20293.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events