Books: Law

Number of items: 27

19262.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
6,84
7,43
Minimum bid:
2 600 HUF
19263.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
19264.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
19265.

Available for bidding
1 200 HUF
3,16
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
19266.

Available for bidding
1 200 HUF
3,16
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
A közutakról s vámokról szóló 1890. I. Törvényczikk kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Szeged, 1891, Várnai L. kiadása. Kiadói félvászon-kötésben, ragasztással, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19267.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
19268.

Available for bidding
1 800 HUF
4,74
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
Kuncz Ödön Kereskedelmi és váltójog vázlata I. Bp., 1922, Grill Károly. Kiadói papírkötés, gerincen sérüléssel, borítón apró szakadásokkal és hátoldalán halvány ázásnyommal, borítón és a címlapon Mallász Elemér igazgató névbejegyzésével, több lapon ceruzás jelöléssel.
19269.

Available for bidding
1 200 HUF
3,16
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
19270.

Available for bidding
400 HUF
1,05
1,14
Minimum bid:
400 HUF
19271.

Available for bidding
400 HUF
1,05
1,14
Minimum bid:
400 HUF
19272.

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
19273.

Available for bidding
2 800 HUF
7,37
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events