https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 25

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gerencsér Csaba (szerk.): Tízezer lépes Morphyval. 303 válogatott játszma és történeti vonatkozásai XXI fejezetben. H.n., 1995, szerzői kiadás (Veszprémi Nyomda). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19222.

Gerencsér Csaba (szerk.): Tízezer lépes Morphyval. 303 válogatott játszma és történeti vonatkozásai XXI fejezetben. H.n., 1995, szerzői kiadás (Veszprémi Nyomda). Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19223.

2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
Pelé: The Autobiography. London, 2007, Pocket Books. Fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
19224.

Pelé: The Autobiography. London, 2007, Pocket Books. Fekete-fehér és színes fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,21
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Kiadói papírkötés.
19225.

Arnold Schwarzenegger - Douglas Kent Hall: Utam a csúcsra. A testépítés nagykövete. Ford.: Kósa Edit. Bp., 1988, Hírnök. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,79
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
Curry, Manfred: Versenytaktika kérdés-felelet. Magyar nyelvre átdolgozta Papp László és Szemes György. Budapest, 1952. (Nyomda nélkül). 92 (helyesen 93) t. Harántfolio. Egyetlen magyar kiadás. A vitorlásversenyek taktikai kézikönyve, minden táblán a hajózási ábrák alatt értelmező szöveggel, megoldókulcs nélkül. Manfred Curry (1899-1953) amerikai orvos, feltaláló és vitorlázó az 1930-as évek ünnepelt vitorlás versenyzője, illetve taktikai kézikönyvek szerzője volt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban, a hátsó fedőborítón halvány foltossággal. Ritka.
19226.

Curry, Manfred: Versenytaktika kérdés-felelet. Magyar nyelvre átdolgozta Papp László és Szemes György. Budapest, 1952. (Nyomda nélkül). 92 (helyesen 93) t. Harántfolio. Egyetlen magyar kiadás. A vitorlásversenyek taktikai kézikönyve, minden táblán a hajózási ábrák alatt értelmező szöveggel, megoldókulcs nélkül. Manfred Curry (1899-1953) amerikai orvos, feltaláló és vitorlázó az 1930-as évek ünnepelt vitorlás versenyzője, illetve taktikai kézikönyvek szerzője volt. Fűzve, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban, a hátsó fedőborítón halvány foltossággal. Ritka.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,68
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1904 A Magyarországi Tornaegyletek VI-ik évkönyve. Bp., 1904. Kellner Jenő. 45 p + 1 t. Számos illusztrációval.
19227.

1904 A Magyarországi Tornaegyletek VI-ik évkönyve. Bp., 1904. Kellner Jenő. 45 p + 1 t. Számos illusztrációval.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,79
EUR
,
6,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben
19228.

Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,32
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben
19229.

Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,16
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 000 HUF
Barna Jakab: A játékok könyve a nagyközönség számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19230.

Barna Jakab: A játékok könyve a nagyközönség számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,21
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
19231.

Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,68
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
19232.

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
800 HUF
2,11
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
800 HUF
Bill Holder: Drag Racing. New York, 1993, Smithmark. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19233.

Bill Holder: Drag Racing. New York, 1993, Smithmark. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
400 HUF
1,05
EUR
,
1,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
400 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 476


Viewing: 14 October - 17 October


Item pickup: from 21 October


Deadline for payment: 1 November


Pay-off: from 13 November
 

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment