Replicas and counterfeits

Number of items: 15

Amerikai Egyesült Államok DN öntött bronz emlékérem az 1964-es Kennedy 1/2$ alapján (74mm) T:PP USA ND cast bronze medallion based on the 1964. Kennedy 1/2 Dollar (74mm) C:VF
33329.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
3,16
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1968. XIX. Olimpia Mexikó 1968 kétoldalas, öntött, ezüstözött bronz emlékérem, az olimpiai díjérem jelzett másolata (58mm) T:VF 1968. XIX. Olimpiada Mexico 1968 two-sided, cast, silvere bronze medallion, marked copy of the Olimpic award medal (58mm) C:VF
33330.

1968. "XIX. Olimpia Mexikó 1968" kétoldalas, öntött, ezüstözött bronz emlékérem, az olimpiai díjérem jelzett másolata (58mm) T:VF 1968. "XIX. Olimpiada Mexico 1968" two-sided, cast, silvere bronze medallion, marked copy of the Olimpic award medal (58mm) C:VF

Available for bidding
1 400 HUF
3,68
4,00
Minimum bid:
1 600 HUF
DN Prága visszafoglalása 1744 kétoldalas bronz replika emlékérem (42mm) T:XF
33331.

DN "Prága visszafoglalása 1744" kétoldalas bronz replika emlékérem (42mm) T:XF

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 200 HUF
3db-os római és görög érme modern másolat / replika 3pcs Roman and Greek coin modern copies / replicas
33332.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok / Konföderációs Államok 1861. 5$ jelzetlen replika bankjegy + 1862. 100$ hátoldalán jelzett replika bankjegy T:F a 100$ hajtatlan, de anyaghiányos USA / Confederate States 1861. 5 Dollars unmarked replica banknote + 1862. 100 Dollars marked replica banknote C:F the 100$ bill is unfolded, but it has missing material
33333.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN 4db-os fantáziabankjegy, gúnypénz, reklámpénz tétel T:UNC-F USA ND 4pc fantasy banknote, mock money, advertising money lot C:UNC-F
33334.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
Franciaország DN André-Hercule de Fleury bíboros kétoldalas, aranyozott replika emlékérem (36mm) T:XF kopott aranyozás France ND André-Hercule de Fleury double-sided, gile replica medallion (36mm) C:XF worn gilt
33335.

Franciaország DN "André-Hercule de Fleury bíboros" kétoldalas, aranyozott replika emlékérem (36mm) T:XF kopott aranyozás France ND "André-Hercule de Fleury" double-sided, gile replica medallion (36mm) C:XF worn gilt

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
1699. Karlócai béke / I. Lipót kétoldalas, öntött bronz replika emlékérem. PAX PARTA TRIVMPHIS - ARMISTIT CVM TVRC 1699 / LEOPOLDVS MAGNVS ROM IMP S A (42,5mm) T:XF,VF
33336.

1699. "Karlócai béke / I. Lipót" kétoldalas, öntött bronz replika emlékérem. "PAX PARTA TRIVMPHIS - ARMISTIT CVM TVRC 1699 / LEOPOLDVS MAGNVS ROM IMP S A" (42,5mm) T:XF,VF

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 200 HUF
1686. Buda visszafoglalása kétoldalas, öntött bronz replika emlékérem. HOS FORNAX ARDET IN USUS / LEOPOLDO VLTORE RESVRGES - RESTITUTORI VNGARIA OB BVDAM RECEPTAM MDCLXXXVI (44mm) T:XF,VF
33337.

1686. "Buda visszafoglalása" kétoldalas, öntött bronz replika emlékérem. "HOS FORNAX ARDET IN USUS / LEOPOLDO VLTORE RESVRGES - RESTITUTORI VNGARIA OB BVDAM RECEPTAM MDCLXXXVI" (44mm) T:XF,VF

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 400 HUF
DN Horthy-kori rendőrségi jelvény modern fém replikája (69x71mm) T:AU
33338.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok 2000. 2$ ezüstözött és aranyozott műanyag bankjegyreplika (2xklf) T:AU USA 2000. 2 Dollars silvered and gilt plastic banknote replica (2xdiff) C:AU
33339.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 800 HUF
Római Birodalom DN BRITANNIA SC / HADRIANVS AVG COS III PP bronz replika érme MEKU jelzéssel (32mm) T:AU
33340.

Római Birodalom DN "BRITANNIA SC / HADRIANVS AVG COS III PP" bronz replika érme "MEKU" jelzéssel (32mm) T:AU

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events