Ex libris - small-graphics

Number of items: 32

cca 1970 Épül az ország, épül Heves megye. Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.
11089.

cca 1970 "Épül az ország, épül Heves megye." Heves megyei városokat, helyszíneket (Eger, Noszvaj, Mátrafüred, Hatvan) bemutató grafikák. Eger, Heves Megyei Tanácsi Beruházó-Tervező-Kivitelező Vállalatok, 5 sztl. lev.+12 (rézkarcok, előttük feliratozott hártyapapírokkal) t. Kiadói haránt-alakú hevesi szőttes borítású egészvászon-kötés, benne PEVA könyvjelzővel, jó állapotban. Rézkarc, papír, részben (?) Veszprémi Endre (1925-2013) alkotásai, rézkarcok: 9,5×13 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,47
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
6 db jelzett rézkarc, ex libris Kapolcsi Kovács Csaba,. Nagy László Lázár, Baranyai Ferenc, Bálint Ferenc,
11090.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
Vén Zoltán (1941- ): Leonardo viccet mesél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott 46/100 10x14 cm
11091.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 600 HUF
Vén Zoltán (1941- ): In memoriam Csányi István. Rézkarc, papír, jelzett, EA művészpéldány 12x8 cm
11092.

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
Nechánszky József (1936) grafikusművész autográf levele + Várkonyi Károly (1910-2001) ex libris ,Linó, papír, jelzett. 6x8 cm
11093.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
Kopasz Márta (1911-2011) grafikusművész autográf levelezólapja gyűjtőtársának, grafikájával linómetszet 10x15 cm
11094.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
Anton Vermeylen (1931) 2 db ex libris és levelezőlap, autográf üzenetével kb 13x8 cm
11095.

Available for bidding
1 800 HUF
4,74
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
Csiby Mihály (1922-2016): 3 db ex libris Linó, papír, Jelzettek 16x11 cm
11096.

Available for bidding
3 600 HUF
9,47
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
Kékesi László (1919-1993) grafikusművész autográf levelezólapja 2 db, egyiken saját jelzett grafikájával
11097.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
Vertel József (1922-1993): BÚÉK. Rézkarc, papír, jelzett, lapméret 15x10 cm
11098.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 600 HUF
Horváth Endre (1896-1954). Mátyás templom. Rézkarc, papír, Jelzett a dúcon 9x7 cm
11099.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 600 HUF
Fery Antal (1908-1994): 4 db alkalmi ex libris. Linó, papír, jelzett, 14x11 cm
11100.

Available for bidding
2 000 HUF
5,26
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events