Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 305

Leben jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1919. Olaj, karton. Fakeretben. 35x25 cm
10795.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
36 000 HUF
94,74
102,86
Minimum bid:
36 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz. közepe-második fele: Burg Eltz. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 55×78,5 cm
10796.

Available for bidding
20 000 HUF
52,63
57,14
Minimum bid:
22 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, magyar festő: Katona tájban, 1941 (feltehetően erdélyi bevonulás idejéből). Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 24×16 cm
10797.

Available for bidding
7 000 HUF
18,42
20,00
Minimum bid:
7 500 HUF
Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben.
10798.

Available for bidding
22 000 HUF
57,89
62,86
Minimum bid:
22 000 HUF
Országh jelzéssel (Országh Imre Ferenc?): Női hátakt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10799.

Available for bidding
19 000 HUF
50,00
54,29
Minimum bid:
19 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően erdélyi magyar festő: Ölelkezők. Tus, papír, apró felületi sérülésekkel, paszpartuban. hátoldalán román kiviteli bélyegzővel, 37,5×37 cm.
10800.

Available for bidding
7 000 HUF
18,42
20,00
Minimum bid:
7 500 HUF
Kiss jelzéssel: Jelenet. Olaj, vászon. Javított, kissé sérült. 80x100 cm
10801.

Available for bidding
32 000 HUF
84,21
91,43
Minimum bid:
34 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet az ablakban. Olaj, karton, dekoratív fakeretben, 66×51 cm
10802.

Available for bidding
9 000 HUF
23,68
25,71
Minimum bid:
9 000 HUF
10803.

Available for bidding
28 000 HUF
73,68
80,00
Minimum bid:
28 000 HUF
10804.

Available for bidding
15 000 HUF
39,47
42,86
Minimum bid:
15 000 HUF
Jelzés nélkül (1910-1930 körül): Társaság. Olaj, vászon, kartonon. Kissé sérült Fakeretben. 20,5x26,5 cm /
10805.

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
Hornyánszky jelzéssel (Miklós v. Jolán?): Liget, 1914. Pasztell, papír,. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37×27 cm
10806.

Available for bidding
19 000 HUF
50,00
54,29
Minimum bid:
19 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events