https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 487

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1870-1910 Hölgyek és urak portréi (közte katonaportré), 6 db keményhátú fotó, klf. műtermekből (Gyulai Ferenc Sepsiszentgyörgy, Kozmata Ferenc Bp., Josef Hoffmann Bécs, stb.), változó állapotban, 10x6 cm és 24,5x17 cm között
16348.

cca 1870-1910 Hölgyek és urak portréi (közte katonaportré), 6 db keményhátú fotó, klf. műtermekből (Gyulai Ferenc Sepsiszentgyörgy, Kozmata Ferenc Bp., Josef Hoffmann Bécs, stb.), változó állapotban, 10x6 cm és 24,5x17 cm között

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
5
Minimum bid:
3 600 HUF
cca 1920 Diskay, tablófotó a hátoldalon nevekkel. 34x25 cm
16349.

cca 1920 Diskay, tablófotó a hátoldalon nevekkel. 34x25 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 000 HUF
cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm
16350.

cca 1910 hajóút a görög tengeren. 3 db üveg diapozitív: sakkozók a fedélzeten, kapitány és más főtiszt, Taormina. Egyik negatívhoz a papírkép is. 18x12 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,74
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
2 000 HUF
1920 Reibgruber Ottó (?), gitározó bohócruhás férfi fotója, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvétele, a hátoldalon feliratozva, kis sérülésekkel, 22x15 cm
16351.

1920 Reibgruber Ottó (?), gitározó bohócruhás férfi fotója, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvétele, a hátoldalon feliratozva, kis sérülésekkel, 22x15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,74
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
Egy cipősdoboznyi (kb. 500 db) vegyes régi és modern fotó
16352.

Egy cipősdoboznyi (kb. 500 db) vegyes régi és modern fotó

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 600 HUF
6,84
EUR
,
7,43
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
2 800 HUF
Vegyes sport témájú fotók (közte tenisz, rúdugrás, siklórepülés, stb.), régi és modern, össz. 44 db, változó méretben és állapotban
16353.

Vegyes sport témájú fotók (közte tenisz, rúdugrás, siklórepülés, stb.), régi és modern, össz. 44 db, változó méretben és állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,16
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban
16354.

Kb. 410 db vegyes modern fotó (családi, utazási képek, stb.), dobozban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
1 200 HUF
Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban
16355.

Vegyes régi és modern esküvői fotók, össz. 14 db, változó méretben és állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
900 HUF
2,37
EUR
,
2,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
900 HUF
cca 1920-1940 Csoportképek, iskolai osztályok, társaságok, 12 db kartonra kasírozott fotó, változó állapotban, 20x15 cm és 32x26 cm között
16356.

cca 1920-1940 Csoportképek, iskolai osztályok, társaságok, 12 db kartonra kasírozott fotó, változó állapotban, 20x15 cm és 32x26 cm között

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
19 db üres negatív tartó tasak (Agfa, Főfoto), néhányon sérülésekkel, 21x6 cm körüli méretben
16357.

19 db üres negatív tartó tasak (Agfa, Főfoto), néhányon sérülésekkel, 21x6 cm körüli méretben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,16
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
Színészeket, színdarabokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 21 db, változó állapotban, 6x4 cm és 24x18 cm között
16358.

Színészeket, színdarabokat ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 21 db, változó állapotban, 6x4 cm és 24x18 cm között

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
cca 1910-1990 Cipősdoboznyi vegyes fotó, rendezetlen, több száz darab
16359.

cca 1910-1990 Cipősdoboznyi vegyes fotó, rendezetlen, több száz darab

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 000 HUF
2,63
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
1 200 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 476


Viewing: 14 October - 17 October


Item pickup: from 21 October


Deadline for payment: 1 November


Pay-off: from 13 November
 

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment