Photo

Number of items: 487

Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
16084.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
cca 1910 Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő kabinetfotója színpadi szerepben 11x16 cm
16085.

Available for bidding
5 000 HUF
13,16
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
Erdős Kamill néprajzkutató (1924-1962) cca 40 darab családi fényképe, Gyula, cca 1950/60, klf méretben
16086.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
cca 1940 Ágay Irén (1913-1950) magyar színésznő filmjelenetekben, 2 db fotó, mindkettő hátoldalán pecséttel jelzett (Farkas József Manó, Foto Ströminger(, üvegezett fakeretben
16087.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
9 000 HUF
Richard Avedon: Ezra Pound költő, Rutherford, New Jersey, June 30, 1958. Reprodukció. Üvegezett keretben Külső méret 26x26 cm
16088.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
Gábor Viktor: Bernáth Aurél (1895-1982) festő 5 db portréja, fotósarokkal kartonra ragasztva, 21×118 cm
16089.

Available for bidding
4 000 HUF
10,53
11,43
Minimum bid:
4 200 HUF
Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf sorai üdvözlő kártyán, őt és férjét otthonukban ábrázoló fotón. Hajtásnyommal 24x16 cm
16090.

Available for bidding
5 000 HUF
13,16
14,29
Minimum bid:
5 500 HUF
1991 II. János Pál pápa és Várszegi Asztrik pannonhalmi főapát, eredeti fotó, üvegezett keretben 24x20 cm
16091.

Available for bidding
4 400 HUF
11,58
12,57
Minimum bid:
4 600 HUF
Tolnay Klári (1914-1998) színésznő portréja, fotó kartonra kasírozva, 23×17 cm
16092.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
cca 1930-35 Valter Bobby gyermekszínészről készült 3 db fotó, jelzés nélkül, sérült, 24x15 és 27x20 cm méretekben
16093.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
Vattay Elemér (1931-2012): Bálint Ednre portréja, a hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 17,5x11,5 cm
16094.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
5 500 HUF
16095.

Available for bidding
14 000 HUF
36,84
40,00
Minimum bid:
14 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events