Number of items: 437

11411.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
170 000 HUF
447,37
485,71
Minimum bid:
170 000 HUF
11412.

Available for bidding
160 000 HUF
421,05
457,14
Minimum bid:
160 000 HUF
11413.

Available for bidding
95 000 HUF
250,00
271,43
Minimum bid:
95 000 HUF
Herendi Viktória mintás 3x6 személyes tányér készlet leveses, sütemény és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:19-26 cm
11414.

Available for bidding
100 000 HUF
263,16
285,71
Minimum bid:
100 000 HUF
11417.

Available for bidding
50 000 HUF
131,58
142,86
Minimum bid:
50 000 HUF
11418.

Available for bidding
40 000 HUF
105,26
114,29
Minimum bid:
40 000 HUF
cca 1890, Zsolnay kaspó pink alapon magyaros ornamentikával. Magastüzű mázakkal fedett kőcserép. Jelzett: kobaltszínű családi pecsét, szájánál lepattanással, d: 15,5 cm, m: 13,5 cm
11419.

Available for bidding
40 000 HUF
105,26
114,29
Minimum bid:
42 000 HUF
Herendi apróvirág mintás téte á téte készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés
11421.

Available for bidding
30 000 HUF
78,95
85,71
Minimum bid:
30 000 HUF
11422.

Available for bidding
19 000 HUF
50,00
54,29
Minimum bid:
19 000 HUF
Hollóházi garden mintás madár. Jelzett, m: 12,5 cm
11423.

Available for bidding
8 000 HUF
21,05
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 38 cm
11424.

Available for bidding
48 000 HUF
126,32
137,14
Minimum bid:
48 000 HUF
Herendi Déryné nagy méretű figura, Terv.: Ligeti Miklós. kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
11425.

Available for bidding
46 000 HUF
121,05
131,43
Minimum bid:
50 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events