https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Glass-objects

Number of items: 343

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Design váza, m: 28 cm
11854.

Design váza, m: 28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,26
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
2 200 HUF
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm
11855.

Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzéssel, ingával, hibátlan, 57x34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
50 000 HUF
131,58
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
50 000 HUF
Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm
11856.

Vén Edit (1937-): Üveg kompozíció, jelzés nélkül. 30x20 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
57,89
EUR
,
62,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)
11857.

Peák István: Mária a kisdeddel. Tiffany üveg, jelzett, hátoldalán certifikációval, keretben. 25x19 cm (keretezett méret: 37x30 cm)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
100 000 HUF
263,16
EUR
,
285,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
100 000 HUF
Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!
11858.

Murano: Madár pár. Kézzel készült üveg, egyik jelzett, hibátlan állapotban, m: 15-16 cm, h: 19-20 cm, gyűjtői darab!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
36 000 HUF
94,74
EUR
,
102,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
36 000 HUF
Murano design üvegváza, arany- és ezüstlemezekkel burkolt díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 42,5 cm
11859.

Murano design üvegváza, arany- és ezüstlemezekkel burkolt díszítéssel, címkével jelzett, hibátlan, m: 42,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
18 000 HUF
47,37
EUR
,
51,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
18 000 HUF
Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm
11860.

Verrerie Schneider Art Deco váza. Többrétegű, savmaratott, narancs színű öntött üveg váza Art Deco motívumokkal Francia, 19227-28 körül Jelzett: Charder és gravírozott: Le Verre Francais. Szép állapotban. m: 25,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
260 000 HUF
684,21
EUR
,
742,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
260 000 HUF
cca 1900, Palme Koenig 2 darab szecessziós gázcsillár üveggyertya, jelzés nélkül, h: 16-17 cm
11861.

cca 1900, Palme Koenig 2 darab szecessziós gázcsillár üveggyertya, jelzés nélkül, h: 16-17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
31,58
EUR
,
34,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
Antik irizáló váza, kígyó figurával, jelzés nélkül, lefűrészelt, restaurált, m: 18 cm
11862.

Antik irizáló váza, kígyó figurával, jelzés nélkül, lefűrészelt, restaurált, m: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 000 HUF
13,16
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
5 500 HUF
Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm
11863.

Nagyméretű, bíborpácolt kristály kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 25 cm, m: 22 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
13 000 HUF
34,21
EUR
,
37,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
13 000 HUF
Erdélyi? antik üveg kosár, anyagában színezett, hutaüveg. XIX. sz. Hibátlan 17 cm
11864.

Erdélyi? antik üveg kosár, anyagában színezett, hutaüveg. XIX. sz. Hibátlan 17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 500 HUF
25,00
EUR
,
27,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
9 500 HUF
cca 1960 Cseh irizáló felületű tulipánváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 43 cm
11865.

cca 1960 Cseh irizáló felületű tulipánváza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 43 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
31,58
EUR
,
34,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 476


Viewing: 14 October - 17 October


Item pickup: from 21 October


Deadline for payment: 1 November


Pay-off: from 13 November
 

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment