Propaganda, politics

Number of items: 28

1915 Készpénz forgalmam 2%-át a hadsegélyező hivatal útján a háborúban elesett katonák özvegyei és árvái javára juttatom A M. Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatalának kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, patriotic propaganda, support fund (kopott sarkak / worn corners)
43685.
Legend T2/3

1915 "Készpénz forgalmam 2%-át a hadsegélyező hivatal útján a háborúban elesett katonák özvegyei és árvái javára juttatom" A M. Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatalának kiadása / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, patriotic propaganda, support fund (kopott sarkak / worn corners)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
1918 Hogy felszánthassuk a harctereket, jegyezzünk hadikölcsönt! / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military war loan propaganda art postcard s: Haranghy + K.u.K. Infanterieregiment Kais. und Königin Maria Theresia Nr. 32 TÁBORI POSTAHIVATAL 648 (fl)
43686.
Legend T3

1918 Hogy felszánthassuk a harctereket, jegyezzünk hadikölcsönt! / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military war loan propaganda art postcard s: Haranghy + "K.u.K. Infanterieregiment Kais. und Königin Maria Theresia Nr. 32" "TÁBORI POSTAHIVATAL 648" (fl)

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 400 HUF
Márczius Tizenöt (Március 15). Hazafias propaganda a 1848-49-es forradalom és szabadságharc emlékére. Urania kiadása / Hungarian Revolution of 1848, patriotic propaganda art postcard s: Pál Hugó (fl)
43687.
Legend T3

Available for bidding
3 600 HUF
9,47
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
Magyar Népköztársaság, Alkotmány 9. §. Művészeti Alkotások / Hungarian socialist propaganda (vágott / cut)
43688.
Legend T4

Available for bidding
4 400 HUF
11,58
12,57
Minimum bid:
4 400 HUF
Magyar Népköztársaság, Alkotmány 6. §. Művészeti Alkotások / Hungarian socialist propaganda (vágott / cut)
43689.
Legend T4

Available for bidding
4 400 HUF
11,58
12,57
Minimum bid:
4 400 HUF
Hálásan köszönöm a gyógyulásom elősegítését. Magyar Vöröskereszt kiadása. Képzőművészeti Alap / Hungarian Red Cross propaganda (EK)
43690.
Legend T2/3

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
A Vöröskereszt Egyesület jövedelmének gyarapítására létrejött segélylap / Red Cross nurse, Red Cross charity fund litho s: K. Klári (kopott sarkak / worn corners)
43691.
Legend T3

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1961 III Conferencia Internacional Profesional de Trabajadores de los Transportes, Puertos y Pesca Budapest 9-13 de Mayo / SZVSZ. Vasutas és Közlekedési Tagozatának III. Nemzetközi Konferenciája / 3rd International Conference of Professional Transport, Port and Fishing Workers in Budapest s: Ponizil + So. Stpl.
43692.
Legend T2

Available for bidding
1 400 HUF
3,68
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
Művészeti Együttesek II. Országos Versenye 1952 november - 1953 április. Képzőművészeti Alap / Hungarian socialist propaganda, National Competition of Art Ensembles
43693.
Legend T2

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1919-1957 KISZ Önkéntes Ifjúsági Tábor; Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat / Hungarian Young Communist League, propaganda (EK)
43694.
Legend T2/3

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
Bajtársi szellem fűzi egybe Néphadseregünk katonáit. Művészeti Alkotások / Hungarian Peoples Army socialist military propaganda
43695.
Legend T2

Bajtársi szellem fűzi egybe Néphadseregünk katonáit. Művészeti Alkotások / Hungarian People's Army socialist military propaganda

Available for bidding
1 600 HUF
4,21
4,57
Minimum bid:
1 800 HUF
A kommunista a termelésben is mutassa meg, hogy népünk és pártunk hű fia! Művészeti Alkotások / Hungarian communist propaganda s: Brenner
43696.
Legend T2

Available for bidding
1 000 HUF
2,63
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 476

Viewing: 14 October - 17 October

Item pickup: from 21 October

Deadline for payment: 1 November

Pay-off: from 13 November

  Events