Available
Add to cart Remove
14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Antik historizáló gyertyatartó pár, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje, ezüstözött fém, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, egyik tetején apró horpadással, m: 25 cm