50 000 HUF
Óriási 12 személyes Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, komplett, három szintes, eredeti fa ládában, nagyon sok extra darabbal. Az alapkészletből két kés pótolt, de számos plusz darab is van a készlethez. Nagyon ritka így egyben. Kissé sérült, kulcsos fa ládában. 65x40x18 cm