Available
Add to cart Remove
15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.