Antique Number of items: 180
3026116
12220
478
90000
Antique
Other collectibles
Ganésa. Nepál, XX. sz. első fele, faragott keményfa. Lótusz trónon ül, feje feletti íven fenevad maszk látható. Bal kezében rizsgombócot tart, jobb kezében pedig letört agyarát, amellyel a monda szerint Vjásza bölcs diktálása nyomán leírta a Mahábháratát. Kopással, m: 64 cm /// "Az elefántfejű, nagy hasú Ganésa, az akadályok elhárítója, a legnépszerűbb hindu istenség, a költők és kereskedők védn... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
90 000 HUF
2900811
12221
478
Antique
Other collectibles
Magyar Fém- és Lámpagyár gyufatartó, réz, jelzéssel, kétrészes, hibátlan, m: 11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
2930432
12222
478
Antique
Other collectibles
Régi elektromos fali labor időzítő, jelzéssel, nincs kipróbálva,14x14x11 cm 2787455
12223
478
Antique
Other collectibles
Régi réz éremtartó, kopott, jelzés nélkül, m: 8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 800 HUF
3010480
12224
478
Antique
Other collectibles
Antik cigarettaadagoló, fa, m: 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
3220271
12225
478
Antique
Other collectibles
Képcsarnokos iparművész váza, festett fém, címkével, m: 29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
3220314
12226
478
Antique
Other collectibles
Antik hajós vízszintmérő, 25x16 cm
9 000 HUF
3127812
12227
478
Antique
Other collectibles
Ötágú falikar, csiszolt üveg prizmákkal, 35x40x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
3202812
12228
478
15000
Antique
Other collectibles
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
15 000 HUF
3079790
12229
478
Antique
Other collectibles
C. Wide Strömma svéd design ón csésze 4 db Jelzett 4 cm
1 400 HUF
3024116
12230
478
32000
Antique
Other collectibles
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
32 000 HUF
2824220
12232
478
Antique
Other collectibles
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035