Antique Number of items: 180
3257892
12184
478
Antique
Other collectibles
HRD vagy HRO jelzéssel: Női akt papagájjal. Festett üveg (Hinterglasmalerei), fakeretben, 48×30 cm
5 000 HUF
3258748
12185
478
32000
Antique
Other collectibles
Szandai Sándor (1903-1978): Geometria, 1959. Rézdomborítás, jelzett, paszpartuban. 19,5x19,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
32 000 HUF
3224841
12186
478
Antique
Other collectibles
Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt szarvas és címer ábrázolással, jelzett, h: 20 cm
10 000 HUF
3254961
12187
478
Antique
Other collectibles
Monumentális iraki fali dísz tál. Kézzel készített, aprólékos díszítéssel, jelzett, egy apró repedéssel. d: 75 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
3255046
12188
478
Antique
Other collectibles
Azonosítatlan jelzéssel: Tűzzománc fali dísz, vas lapon 20x20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
3253128
12189
478
Antique
Other collectibles
12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként 4,5 cm
1 000 HUF
3233477
12190
478
50000
Antique
Other collectibles
Óriási 12 személyes Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, komplett, három szintes, eredeti fa ládában, nagyon sok extra darabbal. Az alapkészletből két kés pótolt, de számos plusz darab is van a készlethez. Nagyon ritka így egyben. Kissé sérült, kulcsos fa ládában. 65x40x18 cm
50 000 HUF
3007064
12191
478
38000
Antique
Other collectibles
Obersovszky Gyula (1927-2001) 56-os forradalmár, író, újságíró 2001-es Táncsics Mihály-díja, dobozában (alkotó: Csontos László (1925-2013), illetve fejfájának táblája, 17,5x12 cm. Hozzá tartozik még Búza Barna (1910-2010) szobrászművész Obersovszky Gyuláról készített 1997-es bronz plakettje (d:12 cm), mind jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
38 000 HUF
3143237
12192
478
70000
Antique
Other collectibles
Achille Gamba (olasz, 1881-1941) tervező, Edles Zinn gyár: Jugendstil nőfigurás zsebóratartó. cca 1910, ón, fa talapzaton, jelzett, m: 18,5 cm
70 000 HUF
3234169
12193
478
40000
Antique
Other collectibles
Ikon - Imádkozó Mária, cca 19. sz. második fele - vége, restaurált, 40x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
40 000 HUF
3220209
12194
478
200000
Antique
Other collectibles
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Ecce Homo. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 78x130 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
200 000 HUF
3220211
12195
478
200000
Antique
Other collectibles
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Golgota. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 84x125 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
200 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035