Antique

Number of items: 180

HRD vagy HRO jelzéssel: Női akt papagájjal. Festett üveg (Hinterglasmalerei), fakeretben, 48×30 cm
12184.

5 000 HUF
12,95
14,29
Hammer price:
5 000 HUF

Szandai Sándor (1903-1978): Geometria, 1959. Rézdomborítás, jelzett, paszpartuban. 19,5x19,5 cm.
12185.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
32 000 HUF
82,90
91,43

  Add to cart
  Remove
Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt szarvas és címer ábrázolással, jelzett, h: 20 cm
12186.

10 000 HUF
25,91
28,57
Hammer price:
10 000 HUF

Monumentális iraki fali dísz tál. Kézzel készített, aprólékos díszítéssel, jelzett, egy apró repedéssel. d: 75 cm
12187.

Available
20 000 HUF
51,81
57,14

  Add to cart
  Remove
Azonosítatlan jelzéssel: Tűzzománc fali dísz, vas lapon 20x20 cm
12188.

Available
6 000 HUF
15,54
17,14

  Add to cart
  Remove
12 db kínai jáde kakas figura, eredeti dobozában egyenként 4,5 cm
12189.

1 000 HUF
2,59
2,86
18
Hammer price:
3 600 HUF

Óriási 12 személyes Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, komplett, három szintes, eredeti fa ládában, nagyon sok extra darabbal. Az alapkészletből két kés pótolt, de számos plusz darab is van a készlethez. Nagyon ritka így egyben. Kissé sérült, kulcsos fa ládában. 65x40x18 cm
12190.

50 000 HUF
129,53
142,86
Hammer price:
50 000 HUF

12191.

Available
38 000 HUF
98,45
108,57

  Add to cart
  Remove
Achille Gamba (olasz, 1881-1941) tervező, Edles Zinn gyár: Jugendstil nőfigurás zsebóratartó. cca 1910, ón, fa talapzaton, jelzett, m: 18,5 cm
12192.

70 000 HUF
181,35
200,00
Hammer price:
85 000 HUF

12193.

Available
40 000 HUF
103,63
114,29

  Add to cart
  Remove
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Ecce Homo. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 78x130 cm
12194.

Available
200 000 HUF
518,13
571,43

  Add to cart
  Remove
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Golgota. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 84x125 cm
12195.

Available
200 000 HUF
518,13
571,43

  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events