Antique Number of items: 180
3231844
12208
478
14000
Antique
Other collectibles
Empire stílusú réz gyertyatartó 25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
14 000 HUF
3224838
12209
478
Antique
Other collectibles
Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt gazdag díszítéssel, jelzett, sérült, h: 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
3218493
12210
478
Antique
Other collectibles
Pantokrator Krisztus cédruslevelekkel . Üvegikon, Erdély, füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben. Külső méret 31x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
3144394
12211
478
46000
Antique
Other collectibles
cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
46 000 HUF
3219883
12212
478
Antique
Other collectibles
Faragott csont doboz, javítással, 10x7 cm
5 000 HUF
3218450
12213
478
Antique
Other collectibles
Fájdalmas Istenszülő üvegikon, Erdély. füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben Külső méret 24x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
3219354
12214
478
Antique
Other collectibles
A győzedelmes Jézus Krisztus Intarzia, fa. keretben 30x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
3219313
12215
478
Antique
Other collectibles
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
20 000 HUF
3220946
12216
478
Antique
Other collectibles
Ovális kínáló. Orosz Birodalom, cca 1895-1910, ezüstözött, galvanizált alpakka, jelzett, kopással, 31x21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
3085683
12217
478
Antique
Other collectibles
Dogra - dobos figura. cca 1900, Bengália, viaszszál-öntött bronz, m: 8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
8 000 HUF
3216399
12218
478
Antique
Other collectibles
Ón keresztelőtál, cca 19. sz., jelzett, kopott, d: 29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
3220432
12219
478
Antique
Other collectibles
Két dísztál, fali dísz. Távol-kelet XX: sz. közepe. Faragott rózsafa, csont berakással, d: 25 cm 30x19 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035