Budapest 150

Number of items: 15

Dvorzak, Franz:  Am Corso. Polka francaise für Pianoforte. (Budapest látképeivel.) Componirt von Franz Dvorzak. Opus 18. [Kotta] Budapest, 1906. Rózsavölgyi & Co. - C. G. Röder kőnyomdai műintézete, Lipcse. 5 + [1] p. Zongorakottánk előoldalán a Thonet-háznak, a Vigadó épületének és a Széchenyi rakparti palotasornak tónusos kőnyomatú látképe. Az előoldal sarkán pótlás, a belív első levelének felső sarkán nagyobb, a hátoldal sarkain kisebb pótlás, apró javítások. Fűzve, enyhén sérült, enyhén foltos, pótolt kiadói borítóban.
18055.

Dvorzak, Franz: Am Corso. Polka francaise für Pianoforte. (Budapest látképeivel.) Componirt von Franz Dvorzak. Opus 18. [Kotta] Budapest, 1906. Rózsavölgyi & Co. - C. G. Röder kőnyomdai műintézete, Lipcse. 5 + [1] p. Zongorakottánk előoldalán a Thonet-háznak, a Vigadó épületének és a Széchenyi rakparti palotasornak tónusos kőnyomatú látképe. Az előoldal sarkán pótlás, a belív első levelének felső...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1982 A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár hálózata és szolgáltatásai, tájékoztató és térkép, 47,5x59 cm
18056.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1980 Emléklap a Petőfi-híd és térsége építései munkái (1979-1980) résztvevője részére, nyomtatott aláírásokkal, kisebb saroktöréssel, 21,5x29 cm
18057.

Available for bidding
1 000 HUF
2,59
2,86
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1900-1910 Budapest, Lánchíd, nagyméretű fotónyomat, két sarkán sérült, 27,5x21,5 cm
18058.

Available for bidding
4 000 HUF
10,36
11,43
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Eszter Gábor: Andrássy Avenue. (Andrássy út). Bp., 2002, Városháza. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18059.

Available for bidding
1 200 HUF
3,11
3,43
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
cca 1985 Bp., Marx tér (Nyugati tér), a Nyugati pályaudvar, előtte a 4-es villamossal és autóbusszal; nagyméretű, színes fotó, 30x24,5 cm
18060.

Available for bidding
1 600 HUF
4,15
4,57
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1940 Budapest, képes idegenforgalmi naptár, olasz nyelvű, kiadja Budapest Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, kissé sérült címlappal, 28x18,5 cm
18061.

Available for bidding
2 800 HUF
7,25
8,00
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1900 Budapesti emlék, Fa legyező, kézzel festett, sérült
18062.

Available for bidding
3 000 HUF
7,77
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
18063.

Available for bidding
2 000 HUF
5,18
5,71
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
18064.

Available for bidding
1 800 HUF
4,66
5,14
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1942 Budapest Székesfőváros Elelektromos Művei közvilágítás és kábelfektetési terve, V. ker., Személynök u., sokszorosított térkép ceruzás kiegészítésekkel, M. Kir Posta Kábelhivatala bélyegzőjével, vászonra kasírozva, 1:720, kissé foltos, 30x77 cm
18065.

Available for bidding
3 600 HUF
9,33
10,29
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
18066.

Available for bidding
1 400 HUF
3,63
4,00
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events