Available for bidding
12687.
478. Online auction
Flea Market
8 500 HUF
22,02 EUR, 24,29 USD
8 500 HUF
Historizáló kétkarú bronz falikar,iker karok gyertya égők cseppfogóval, két újabbkori aranyszélű papír ernyőkkel, téglalap fa hátlapon,aranyozott szélekkel,kopásokkal, új kábelezéssel jó állapotban M30 cm, Hátlap 12x18 cm
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |