Available
Add to cart Remove
13598.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Historical documents, manuscripts
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
cca 1881 [Gyulai Pál]: A magyar irodalom története. 1807-1830. Sokszorosított jegyzet, az első 12 oldalon kézzel írt pótlással. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.