Available
Add to cart Remove
13670.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Historical documents, manuscripts
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
cca 1980 Szepes Gyula (1902-1992) festőművész kéziratai, részben tollrajzokkal és egy színes kis akvarellel. + Meghívók (2 db) és prospektus, össz. kb. 15 db.