1960 Madácsy László (1907-1983) irodalomtörténész gépelt, saját kezűleg aláírt és saját kézzel írt levelei Bokor Dezső (1894-1963) könyvkiadó, a Corvina Könyvkiadó osztályvezetője részére. (Korábban a Vajna és Bokor könyvkiadó vezetője.) Móra Ferenc levelekkel kapcsolatban, Móra Ferenc Múzeum fejléces papírjain, 1+2 db. Valamint Bokor Dezső 2 gépelt válaszlevele, autográf aláírásokkal. + 1962 Rész...
cca 1960 Erkel Színház - Állami Operaház, metszet és alaprajz, 1 : 100, (feltehetőleg a színház 1961-1962 közötti átépítéséhez készülhetett), hajtva, kis sérülésekkel, 68x44 cm
1961 A századik százalék. Írták: Galabárdi Zoltán és Markos Miklós. Rendező: Bán Frigyes. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással, (1)+VII+190 p. Készült 120 példányban.
cca 1961 Az ígéret földje. Írta: Hegedüs Zoltán. Rendező: Mészáros Gyula. Technikai forgatókönyv, gépirat. Egészvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal, (2)+178 p.
1962 Gádor István (1891-1984) részére szóló köszönetnyilvánító oklevél a prágai Nemzetközi Modern Kerámia Kiállításon (Exposition Internationale de la Céramique Contemporaine Prague 1962) való részvételért, Professzor Otto Eckert (1910-1995) aláírásával.
1966 Jankovics Marcell, Dargay Attila, Nepp József: Gusztáv és a hálátlan varjú c rajzfilm eredeti, kézzel rajzolt jelenete. Vegyes technika, műanyag film. 30x20 cm Kis kopással
cca 1966-1976 2 db notesz kézzel írt bejegyzésekkel: válogatás magyar és külföldi versekből (Ady Endre, Tóth Árpád, stb.) + ,,Válogatott semmiségek", vegyes témájú írások, rajzok
1967 Keresztury Dezső (1904-1996) költő, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter autográf verses sorai felesége, Mária részére, Herbert Alsen (1906-1978) német-osztrák operaénekes, intendáns, Margret Dietrich (1920-2004) német-osztrák színigazgató és mások beazonosítandó autográf aláírásaival, burgenlandi fraknói ünnepi játékok képeslap hátoldalán. + egy további képeslap Keresztury Dezső (1904...
1968 A Beatles Sárga tengeralattjáró (Yellow Submarine) Musical/ rajzfilm egyik jelenetének eredeti, kézzel rajzolt fázis rajza, színezés nélkül. Filc, műanyag film. 41x30 cm / An original, hand-drawn phase drawing of a scene from the Beatles Yellow Submarine cartoon without coloring. . Felt, plastic film. 41x30 cm
ca 1970-1990 dr. Veress István közlekedésmérnök hagyatéka: neki adott bronz és porcelán plakettek, kitüntető oklevelek, neki és feleségének dedikált könyvek, stb