Available
Add to cart Remove
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.