Available
Add to cart Remove
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
cca 1910 Magyar politikai térképe, 1:2.400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, üvegezett fa keretben, sérült, foltos, 29x41 cm, keret: 43x53 cm