Maps Number of items: 142
3140339
17326
478
Maps
Other collectibles
cca 1860 Ond település (ma Szerencs része, Borsod vármegye, nagy méretű kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. Valamint a dűlők leírásával. Vászonra kasírozva. 50x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
3160930
17327
478
Maps
Other collectibles
Magyarország, Horvát-Tótország és a katonai őrvidék térképe Homolka József ca 1870 315x225 mm Színezett litográfia {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
3162481
17328
478
Maps
Other collectibles
3 db Szentföldet ábrázoló régi térkép modern másolata 33x24 cm
1 200 HUF
3048990
17329
478
Maps
Other collectibles
1941 Zala, Baranya és Nógrád vármegye térképe, 3 db, 1 : 335.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, változó állapotban, 50x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
9 000 HUF
2471582
17330
478
Maps
Other collectibles
cca 1760, Mantova és a környező észak-itália területek (Velence, Milánó, Bergamo stb.) valamint a mai Svájc és Ausztria egyes részeinek térképe (Das Hertzogthum Mantova und Mirandola sampt angraentzenden Venedischen-Laendern wie auch Tyrolischen und Graubünterischen Graentzen neben einen Theil des Herzogthums Meyland waraus sonderlich die gloriose Expedition der Käyserlichen Armée in Italien). Réz... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
2825801
17331
478
Maps
Other collectibles
1897 Az Osztrák-Magyar Monarchia és Közép_Európa utazási térképe. Kis beszakadással 30x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
3048700
17332
478
Maps
Other collectibles
1874 Geologische Karte der Umgebungen von Verespatak u. Offenbánya. Jahrbuch der k. k. geologische Reichsanstalt Bd. XXIV, Taf. 1. / Verespatak és Aranyosbánya (Erdély) környékének földtani térképe, színes litográfia, a lap széle kissé sérült, 24,5x16,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
1973877
17333
478
Maps
Other collectibles
Térképmellékletek a Petermanus Geogr. Mitteilungen folyóiratból, 40 db {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
3025230
17334
478
Maps
Other collectibles
Magyarország részletes térképe 1980-ból Felvidéki András. Corvina. Rajzos. Keretben. 90x60 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
2564087
17335
478
Maps
Other collectibles
cca 1850 Bécs és környékének kőnyomatos térképe. Hajtva. / Lithographic map of Vienna and area. Folded 49x51 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
3048952
17336
478
Maps
Other collectibles
cca 1870-1890 Északnyugat-Magyarország (Balaton, Balaton-felvidék, Fertő-tó és környéke) térképe, Nagy-Magyarország térképből egyedileg, kézzel kivágva és vászonra kasírozva, 87,5x76 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
18 000 HUF
3194182
17337
478
2200
Maps
Other collectibles
cca 1910-1930 Borsod, Miskolc és környéke 4 db katonai térkép, vegyes állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035