Maps Number of items: 142
3260684
17229
478
Maps
Other collectibles
1894-1895 Hunyad vármegye és Alsó-Fehér vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyik lap széle kissé sérült, 30,5x23,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 800 HUF
3261004
17230
478
Maps
Other collectibles
1949 Magyarország útállapot térképe 1949. június 1-én, szerk.: Tallián Ferenc, kiadja: Franklin Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. 1 : 500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., sérülésekkel, körbevágva, 67x104 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
3258989
17231
478
Maps
Other collectibles
cca 1910 Tenke (Tinca) és Kardó (Cordău) környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
3261081
17232
478
Maps
Other collectibles
1973 Landkarte des Heiligen Landes für Wallfahrer / A Szentföld (Izrael) térképe zarándokoknak, Carpenters Workshops (Nazareth) kiadása, 69x50 cm
1 800 HUF
3261114
17233
478
Maps
Other collectibles
cca 1940 Budapest térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, kissé sérült, foltos, 74,5x90,5 cm
5 000 HUF
3195710
17234
478
Maps
Other collectibles
Erdély tájainak térképe, 35x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3183492
17235
478
Maps
Other collectibles
Felsőpakony (Pest megye) üzemi térkép másolat, 1 : 10.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 54x48,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3216410
17236
478
Maps
Other collectibles
cca 1912-1919 Budapest térképe, rajzolta: Bálint János, Tolnai Világlexikona melléklete, kis lapszéli szakadással, kissé foltos, 23x31 cm
1 000 HUF
3172790
17237
478
Maps
Other collectibles
10 db magyar turistatérkép
1 200 HUF
3216429
17238
478
Maps
Other collectibles
1965-1966 Magyarország autóbusz-hálózata, kétoldalas térkép, kis szakadásokkal, 69x69 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
3185430
17239
478
Maps
Other collectibles
3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe + Nagy-Magyarország földtani, ill. hegy- és vízrajzi térképe, rajzolta: Homolka József, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, az egyiken kis lapszéli sérülésekkel, 23,5x30,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
3190390
17240
478
Maps
Other collectibles
cca 1900-1910 4 db magyar történelmi térkép: Magyarország Nagy Lajos király korában, Mátyás király halálakor, a bécsi béke korában, a pragmatica sanctio körül. Rajzolta: Kogutowicz Manó. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., változó állapotban, 30x35 cm körül {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035