Available for bidding
17383.
478. Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
2 800 HUF
Az Országos Magyar Királyi Zeneművészeti Főiskola jubileumi emlékkönyve 1875-1925. Bp., 1925., Országos Magyar Királyi Zeneművészeti Főiskola. Fekete-fehér illusztrációkkal. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, + 1938 Koncert programfüzet, benne Andres Segovia gitár-, Dohnányi Ernő és Jacques Thibaud szonáta-, és Igor Sztravinszkij nagyzenekari estjével, ceruzás bejegyzésekkel, 12 p. + 1942 Kaszotri Mátyás szerzői est meghívó.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |