https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 29

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Nyilas Jenő: Tristan és Isolde. Zenedráma 3 felvonásban, A szerző autográf ajánlásával. Bp., é.n. Singer. 50 p. Elvált borójú papírkötésben
1
17388.

Nyilas Jenő: Tristan és Isolde. Zenedráma 3 felvonásban, A szerző autográf ajánlásával. Bp., é.n. Singer. 50 p. Elvált borójú papírkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1936 Fischer Annie aláírt műsorfüzet és meghívó
1
17389.

1936 Fischer Annie aláírt műsorfüzet és meghívó

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kapy Gyula: A magyar fájdalom revíziós dalai. Kottafüzet a szerző által DEDIKÁLT. kis szakadással
1
17390.

Kapy Gyula: A magyar fájdalom revíziós dalai. Kottafüzet a szerző által DEDIKÁLT. kis szakadással

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Gál György Sándor: A zene története. Bp., [1937], Dante, 295+(1) p.+ 19 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben.
1
17391.

Gál György Sándor: A zene története. Bp., [1937], Dante, 295+(1) p.+ 19 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,63
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Schweitzer, Albert: J. S. Bach. Leipzig, 1915, Breitkopf & Härtel. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
17392.

Schweitzer, Albert: J. S. Bach. Leipzig, 1915, Breitkopf & Härtel. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Legujabb katonadal. A két tábori lap, énekhangra és zongorára Nagy Zsigmond verse. Bp., 1942, Magyar Muzsikus. Kotta. 3 sztl. oldal. Nagy Zsigmond által DEDIKÁLT! + Nádasdi Géza: Nem hiszek én. Kotta.
1
17393.

Legujabb katonadal. A két tábori lap, énekhangra és zongorára Nagy Zsigmond verse. Bp., 1942, Magyar Muzsikus. Kotta. 3 sztl. oldal. Nagy Zsigmond által DEDIKÁLT! + Nádasdi Géza: Nem hiszek én. Kotta.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Henrich Fiehn okarina, kerámia, cca 19. sz vége, minimális kopással, jelzett, h: 18 cm
1
17394.

Henrich Fiehn okarina, kerámia, cca 19. sz vége, minimális kopással, jelzett, h: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
31,09
EUR
,
34,29
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Galotta tangóharmonika verseny eredeti dobozában, működő, jó állapotban .Tok sérült. 40x42 cm
1
17395.

Galotta tangóharmonika verseny eredeti dobozában, működő, jó állapotban .Tok sérült. 40x42 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
17 000 HUF
44,04
EUR
,
48,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Bottilkné Kárász Aranka: Nosztalgiázzon velem! A hangmester meséi... Erdődi György karmester által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004, Jász Nyomda és Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17396.

Bottilkné Kárász Aranka: Nosztalgiázzon velem! A hangmester meséi... Erdődi György karmester által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2004, Jász Nyomda és Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány.
1
17397.

[Gombosi Ottó János] Otto Johannes Gombosi: Jacob Obrecht. Eine stilkritische Studie. Leipzig, 1925, Breitkopf & Härtel. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. A szerző, Gombosi Ottó János (1902-1955) magyar-amerikai zenetörténész, zenekritikus által DEDIKÁLT példány.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel
1
17398.

Régi gyermek tangóharmonika, hiányokkal, sérüléssel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
17 db modern zongora kotta, kottagyűjtemény zongoraiskola, vegyes állapotban, egy-kettőben hiányzó lapok
1
17399.

17 db modern zongora kotta, kottagyűjtemény zongoraiskola, vegyes állapotban, egy-kettőben hiányzó lapok

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 478


Viewing: 18 November - 21 November


Item pickup: from 25 November


Deadline for payment: 6 December


Pay-off: from 11 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment