Available
Add to cart Remove
60 000 HUF
155,44 EUR, 171,43 USD
1940 Egy nő miatt. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Emma Gramatica és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli szakadásokkal, sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 95x31 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Italian movie starring Emma Gramatica, lithograph on paper, minor tears on the edges