60 000 HUF
1942 Styx kapitány leszámol. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Viktor de Kowa, Laura Solari, Simo Margit (Margit Symo) és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Tobis Budapest Film. Unitas Litó. Apró lapszéli sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 84x29 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Die Sache mit Styx" , lithograph on paper, minor damages on the edges