Posters Number of items: 83
3256389
18015
478
Posters
Other collectibles
1987 Dargay Attila (1927-2009): Az erdő kapitánya, rajzfilm plakát, Pannónia Film, feltekerve, 62x45 cm
8 000 HUF
3256429
18016
478
Posters
Other collectibles
1984 Misi Mókus kalandjai, Foky Ottó báb-játékfilmje, plakát, szélén kis gyűrődéssel 53x39 cm
3 000 HUF
3228262
18017
478
Posters
Other collectibles
1998-2000 Az Erdész Galéria (Szentendre) 2 db kiállítási plakátja: Mattis-Teutsch János (1884-1960) kiállítása + Moholy-Nagy László és Mattis Teutsch János kiállítása, az egyiken kisebb lapszéli sérülésekkel, 28,5x20 cm és 21x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 800 HUF
3255469
18018
478
Posters
Other collectibles
Rain Man Esőember plakát nagy méret, hajtva 100x72 cm
5 000 HUF
2611744
18019
478
Posters
Other collectibles
cca 1970 ,,Csapajev" című szovjet film magyar plakátja, Ernyei jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm
3 000 HUF
2611772
18020
478
Posters
Other collectibles
1969 ,,A hármas manőver" című NDK film magyar plakátja, jelzett, de nem olvasható, hajtogatva, 82,5x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 400 HUF
2611766
18021
478
Posters
Other collectibles
1967 ,,Az agyaggalamb" című jugoszláv film magyar plakátja, Darvas jelzéssel, 82,5x56,5 cm
3 000 HUF
2611755
18022
478
Posters
Other collectibles
1963 ,,Folytassa Jack" című angol film magyar plakátja, Varga jelzéssel, hajtogatva, 82,5x56,5 cm
4 000 HUF
3243520
18023
478
Posters
Other collectibles
Nagy László emlékház Iszkáz plakát Nagy László lovas grafikájával 60x85 cm Szélén minimális beszakadással {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
3261980
18024
478
Posters
Other collectibles
1948 "Hajdúnánás megyei város Szabadművelődési Tanácsának első Irodalmi Estje", 1948. jan. 25., Szabó Pál regényíró, Sinka István, Komjáthy István költő, Szathmáry Endre hegedűművész, Szanyi Miklós nép táncos részvételével. Hajdúnánás, "Táncsics"-ny., hajtott, sérült, 83x59 cm
2 800 HUF
3241095
18025
478
Posters
Other collectibles
1988 Székesfehérvár felszabadulása a török alól kiállítási plakát 50x70 cm
3 000 HUF
3096985
18026
478
Posters
Other collectibles
Kemény György (1936- ): "Hejha...!" Helyhatósági választások '90, Fidesz választási plakát, 1990. F.k.: Deutsch Tamás, TIPO-KOLOR Kft., feltekerve, kissé foltos, 69x49 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035