Available
Add to cart Remove
17717.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Printed Materials
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1913 Tolnai Világlapja, szépirodalmi képes hetilap. XIII. évfolyam, első kötet (fél évfolyam, január-június). Amatőr félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, egy lap szakadt és kijár