Printed Materials

Number of items: 309

W. Somerset Maugham: A mágus című könyvének borítója, rajta Berény Róbert grafikájával, szakadásokkal.
17759.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
900 HUF
2,33
2,57

  Add to cart
  Remove
17760.

Available
5 000 HUF
12,95
14,29

  Add to cart
  Remove
17761.

Available
4 000 HUF
10,36
11,43

  Add to cart
  Remove
1931 Tolnai Világlapja 2 darab száma
17762.

1 400 HUF
3,63
4,00
Hammer price:
1 600 HUF

1933 A nagyszebeni (Sibiu, Hermannstadt) Szent Orsolya zárda fennállásának 200. évfordulója alkalmából kiadott német nyelvű emléklap, a zárda templomának oltárképével, apró lapszéli szakadással, 15x9,5 cm
17763.

Available
2 000 HUF
5,18
5,71

  Add to cart
  Remove
Vegyes papírrégiség tétel. fotók, reklámok, okmányok, stb
17764.

Available
3 000 HUF
7,77
8,57

  Add to cart
  Remove
cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern &amp; Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált.
17765.

cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern & Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált.

Available
5 000 HUF
12,95
14,29

  Add to cart
  Remove
1931-1934 Tolnai Világlapja 3 darab száma
17766.

2 000 HUF
5,18
5,71
Hammer price:
2 200 HUF

1931-1933 Magyar Népiskola újság 7 darab száma
17767.

Available
3 000 HUF
7,77
8,57

  Add to cart
  Remove
1933 Beregi Oszkár és Aknai Vilma, nyomat, sérüléssel, 14×9 cm
17768.

Available
2 000 HUF
5,18
5,71

  Add to cart
  Remove
17769.

4 000 HUF
10,36
11,43
Hammer price:
4 000 HUF

17770.

1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfor...

Available
1 800 HUF
4,66
5,14

  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 478

Viewing: 18 November - 21 November

Item pickup: from 25 November

Deadline for payment: 6 December

Pay-off: from 11 December

  Events