Printed Materials Number of items: 309
3206143
17759
478
900
Printed Materials
Other collectibles
W. Somerset Maugham: A mágus című könyvének borítója, rajta Berény Róbert grafikájával, szakadásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3221657
17760
478
Printed Materials
Other collectibles
cca 1931 Külföldi képes turisztikai kiadványok: Kopenhága, 103p., Stockholm, Berlin, Roma, Dánia. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
3221664
17761
478
Printed Materials
Other collectibles
1931 Helsinki, Finnugor kongresszus 8 p térképpel + 4 db a kongresszushoz kapcsolódó nyomtatvány, vegyes állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
3261565
17762
478
Printed Materials
Other collectibles
1931 Tolnai Világlapja 2 darab száma
1 400 HUF
3259557
17763
478
Printed Materials
Other collectibles
1933 A nagyszebeni (Sibiu, Hermannstadt) Szent Orsolya zárda fennállásának 200. évfordulója alkalmából kiadott német nyelvű emléklap, a zárda templomának oltárképével, apró lapszéli szakadással, 15x9,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
3214546
17764
478
Printed Materials
Other collectibles
Vegyes papírrégiség tétel. fotók, reklámok, okmányok, stb {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
3258937
17765
478
Printed Materials
Other collectibles
cca 1930 A Bécsi Nagy Iskola Függeléke, kiadó: Oldenbruch Ernő, Wien-Kritzendorf. Bécs, Stern & Steiner-ny., 64 p. Bútoripari témájú kiadvány (fabútorok festése, lakkozása), magyar nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, részben szétváló tűzéssel, a hátsó borító levált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
3261560
17766
478
Printed Materials
Other collectibles
1931-1934 Tolnai Világlapja 3 darab száma
2 000 HUF
3261337
17767
478
Printed Materials
Other collectibles
1931-1933 Magyar Népiskola újság 7 darab száma {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
3257009
17768
478
Printed Materials
Other collectibles
1933 Beregi Oszkár és Aknai Vilma, nyomat, sérüléssel, 14×9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
3049690
17769
478
Printed Materials
Other collectibles
4 000 HUF
3258202
17770
478
Printed Materials
Other collectibles
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfor... {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035