1936 Árverési Közlöny XVII. évf. 172. sz., 1936. júl. 31. A M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokában 1936. évi augusztus hó 1-én árverésre kerülő tárgyak jegyzéke. Függelék: az árverési csarnok helyiségein kívül tartandó árverések sorrendje. Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár, 34+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1937 Budapest - Ungarn. Kalender für das Jahr 1937. Bp., Der Städtischen Fremdenverkehrs-Amt. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta a korabeli Budapesttel és Magyarországgal.
1937 A Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesületének 75. évi jelentése és zárószámadása 1936-ról. Bp., 1937, Világosság-ny., 68 p. Kissé sérült, foltos.
Szép Szó. 6. köt. 1938. (József Attila emlékének.) Szerkesztőbizottság: Fejtő Ferenc, Gáspár Zoltán, Hatvany Bertalan, Ignotus Pál, Remenyik Zsigmond. (Bp.) 1938. Pantheon. 1 t. (címkép), 128 l. 205 mm. Fűzve, sérült kiadói borítóban, sérüléssel.hátsó borító nélkül
1938 Kongresszusi énekrend. A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és a Szent István-jubileumi ünnepségek népénekei. Bp., 1938, Actio Catholica Kongresszusi Főbizottsága (Korda Rt.-ny.), 35 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, különvált borítóval.