Printed Materials Number of items: 309
3262355
17819
478
Printed Materials
Other collectibles
92 db litho gyűjtőkép klf témákkal füzetbe ragasztva {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
3262385
17820
478
Printed Materials
Other collectibles
Vegyes papírrégiség tétel: kötvény, fotók, bizonyítványok, egy sportoló aláírás {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
3258884
17821
478
Printed Materials
Other collectibles
1949-1950 4 db színes férfiöltöny és divatkép, hajtott, gyűrődésekkel
2 800 HUF
3261355
17822
478
Printed Materials
Other collectibles
Vegyes papírrégiség tétel, igazolvány, újévi üdvözlőkártya, levelezőlap, stb. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
3259015
17823
478
Printed Materials
Other collectibles
1948 Munkaverseny. Az Országos Munkaverseny Iroda közleményei az üzemi versenybizottságok számára. 1948. július 8. (Kézirat gyanánt). Néhány kisebb lapszéli szakadással, 8 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
3215024
17824
478
Printed Materials
Other collectibles
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
3262232
17825
478
Printed Materials
Other collectibles
cca 1950 A kötelező mezőgazdasági biztosítás, prospektus, Bp., Vörös Csillag-ny., hajtott, 1 sztl. lev., 19x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
3216393
17826
478
Printed Materials
Other collectibles
cca 1950-1970 Divatillusztráció, tavasz-nyár-ősz-tél, kis lapszéli szakadásokkal, kihajtva: 41x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 000 HUF
3121454
17827
478
Printed Materials
Other collectibles
cca 1954 Csipesz, a Debreceni Orvosi Műszergyár Pártszervezetének Lapja, össz. 3 száma, 1954. II. évf. 6. sz. és 4 sz. (egyik évszám, számozás stb. nélkül) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
3067607
17829
478
Printed Materials
Other collectibles
1955 Peking. A Budapesti Helyiipari Vásáron résztvevő kínai küldöttség ismertető kiadványa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé sérült, egy-két lap kissé foltos, 28 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 600 HUF
3194432
17830
478
Printed Materials
Other collectibles
20 000 HUF
3241131
17831
478
Printed Materials
Other collectibles
1956.X.27-XI.8, össz kb. 13 db újság a forradalom idejéből, vegyes állapotban, részben sérült és hiányos {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035