1 800 HUF
Gyökössy Endre: Táboroznak a plaotai cserkészek. Regény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1926, Jegyzők Árvaház-Egyesületének Művészeti Osztálya. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, hiányzó szennylapokkal.