Available
Add to cart Remove
12301.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Sculptures, statuettes, plaques
120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Dargay Lajos (1942): Relief, 1976. Fém, a hátoldalán jelzett és Dargay Lajos autográf ajándékozási soraival Major Máté részére, apró kopásnyomokkal. 50x50 cm.