12309.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Sculptures, statuettes, plaques
14 000 HUF
Renner Kálmán (1927-1994) Gulyás szürke marhákkal. Réz fali dísz, fa alapon, jelzett (fa kicsit sérült) 42x12 cm