Available
Add to cart Remove
17026.
478. Online Auction sale of the unsold lots
Ships Balaton
9 500 HUF
24,61 EUR, 27,14 USD
Lóczi Lóczy Lajos: A Balaton környékének geológiai képződményei és ezeknek vidékek szerinti telepedése. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei I. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza I. rész: A Balaton környékének geologiája és morfológiája. I. szakasz. Bp., 1913., Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.), VIII+2+617 p.+1 (kihajtható melléklet) t. +I-II+IV-X t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (III., XI-XV. t.)