https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 46

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Baume Mercier Hampton Milleis automata unisex karóra, eredeti tokkal, díszdobozzal, certifikáttal, leírással, eredeti bőr szajjal, kiváló állapotban 39x26 mm
1
12363.

Baume Mercier Hampton Milleis automata unisex karóra, eredeti tokkal, díszdobozzal, certifikáttal, leírással, eredeti bőr szajjal, kiváló állapotban 39x26 mm

 
Sold
Starting price:
160 000 HUF
414,51
EUR
,
457,14
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
160 000 HUF
 
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban   240x200x170 mm
1
12364.

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca...

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
340 000 HUF
880,83
EUR
,
971,43
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm
1
12365.

Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
110 000 HUF
284,97
EUR
,
314,29
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
1
12366.

cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
30 000 HUF
77,72
EUR
,
85,71
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm
1
12367.

Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm
1
12368.

Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
8 000 HUF
20,73
EUR
,
22,86
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm
1
12369.

Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Parasztóra. schwarzwaldi ingajáratos, súlyokkal, antik, kézzel festett, működik 15x21x13 cm
1
12370.

Parasztóra. schwarzwaldi ingajáratos, súlyokkal, antik, kézzel festett, működik 15x21x13 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Schmeckendecker forgóingás óra, üveg búrával, m: 22 cm
1
12371.

Schmeckendecker forgóingás óra, üveg búrával, m: 22 cm

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
5 000 HUF
 
Junghans vekkeróra, Rude József Rozsnyó órás és ékszerész reklámjával, m: 16 cm
1
12372.

Junghans vekkeróra, Rude József Rozsnyó órás és ékszerész reklámjával, m: 16 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
11
Hammer price:
4 800 HUF
 
Geneva női és férfi kvarc karóra, szett, új állapotban, eredeti dobozában
1
12373.

Geneva női és férfi kvarc karóra, szett, új állapotban, eredeti dobozában

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 000 HUF
 
Vegyes óra tétel alkatrésznek, benne működő Roamer automata
1
12374.

Vegyes óra tétel alkatrésznek, benne működő Roamer automata

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
6
Hammer price:
9 000 HUF
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 478


Viewing: 18 November - 21 November


Item pickup: from 25 November


Deadline for payment: 6 December


Pay-off: from 11 December

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment