Amerikai Egyesült Államok 1967. "Day of Aero & Astro Philately - New York" kétoldalas fém emlékérem, peremében "W. Germany" jelzéssel (40mm) T:UNC (eredetileg PP) USA 1967. "Day of Aero & Astro Philately - New York" double-sided metal medallion with "W. Germany" mark on the edge (40mm) C:UNC (originally PP)
Amerikai Egyesült Államok 1972. "Vadon élő állatok védelme - Barna pelikán" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (25,16g/0.925/38mm) T:AU (eredetileg PP) USA 1972. "Wildlife Conservation - Brown pelican" double-sided, Ag medallion, hallmarked on the edge (25,16g/0.925/38mm) C:AU (originally PP)
Amerikai Egyesült Államok 1987. "200 éves az Egyesült Államok alkotmánya" fém emlékérem (38mm) T:AU USA 1987. "Constitution of the United States Bicentennial" metal medal (38mm) C:AU
Ausztrália ~1990. "Synroc" szintetikus kő emlékérem eredeti "Australian Nuclear Science and Technology Organisation" dísztokban (39mm) T:XF Australia ~1990. "Synroc" synthetic rock commemorative medallion in original "Australian Nuclear Science and Technology Organisation" case (39mm) C:XF
Ausztrália DN "Ausztrál Parlament" aranyozott bronz emlékérem eredeti dísztokban (50mm) T:UNC Australia ND "Parliament of Australia" gilt bronze commemorative medallion in original decorative case (50mm) C:UNC
Ausztria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" XIX. századi (?) utánöntött Fe emlékérem Lombardia-Velence visszacsatolásáról az Osztrák Császársághoz. Szign.: H. Vassallo, L. Manfredini (41mm) T:XF oxidáció / Austria 1815. "FRANCISCO I AVSTRIACO PIO AVG FELICI / ADVENTV AVGVSTI FAVSTISSIMO" recast Fe commemorative medallion for the 19th century (?). For the re...
Ausztria 1873. "Bécsi Világkiállítás / Az érdem jeléül" bronz emlékérem. "FRANZ JOSEPH I. KAISER VON OESTERREICH, KOENIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN - J. TAUTENHAYN / WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN - DEM VERDIENSTE" Szign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (70mm) T:AU Austria 1873. "The Vienna World Exhibition / Merit" commemorative bronze medallion. Sign.: Joseph Tautenhayn / Karl Sch...
Ausztria 1888. "I. Ferenc József trónra lépésének 40. évfordulójára - Bécs városa" kétoldalas bronz emlékérem (62mm) T:AU,XF Austria 1888. "ZUR FEIER DES XL. JAHRESTAGES DES THRONBESTEIGUNG FRANZ JOSEPH I - DIE STADT WIEN / FAVTORI SVO AVGVSTISSIMO VINDOBONA AVCTA ET EXORNATA" double-sided bronze commemorative medallion (62mm) C:AU,XF
Ausztria 1898. "DAS DANKBARE WIEN" kétoldalas, vert bronz emlékérem Ferenc József trónra lépésnek 50-ik évfordulója alkalmából (59mm) T:AU Austria 1898. "DAS DANKBARE WIEN" double-sided struck bronze medallion commemorating the 50th Anniversary of Franz Joseph's ascension to the throne (59mm) C:AU
Ausztria 1898. "Az 1848-as szabadságharcosok emlékére az osztrák szociáldemokraták 1898" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF ph., patina Austria 1898. "In memory of the freedom fighters of 1848, the Austrian Social Democrats 1898" double-sided bronze medallion with ear (29mm) C:XF ph., patina
Ausztria 1903. "Anton Scharff" halálának emlékére készített jelzett Ag emlékérem. Szign.: Neuberger (36mm) T:F ph. / Austria 1903. "Anton Scharff" hallmarked Ag medal commemorating his death. Sign.: Neuberger (36mm) C:F edge error
Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Bélyegző Kiállítás" bronz emlékérem, ráerősítve egy Ausztria 2000. 20Sch Al-bronz "Osztrák bélyegek" forgalmi emlékpénzzel, eredeti tokban (60mm) T:AU Austria 2000. "Vienna International Postage Stamp Exhibition" doubl-sided bronze medallion, affixed with an Austria 2000. 20 Schilling Al-bronze "Austrian Stamps" commemorative coin, in original case (60mm) C:...