Available for bidding
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
6 000 HUF
1913-1918 Moderne Bauformen. Monatshefte für Architektur und Raumkunst. Hrsg. von C. H. Baer. Kolligátum különféle számokból: 1917. I., 1.; 1918 II., 1.; [1913] XII 2-10, 1914 Ápril 1., 1915 XII 1. Stuttgart, Julius Hoffmann. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
up to 1.000 HUF | 100 HUF |
up to 5.000 HUF | 200 HUF |
up to 10.000 HUF | 500 HUF |
up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
over 1.000.000 HUF | 100.000 HUF |